logo

logoWYMAGANIA EGZAMINACYJNE

loga

KONTAKT

Piotr Witkowski
tel. 608 728 982
piotrwitkowski59@gmail.com

SSW RONDO na Facebooku
IMAFPL na Facebooku


SKLEP BOKKEN - akcesoria do sztuk walki
W tym miejscu publikowane będą ważne dla naszych grup informacje i komunikaty, o których mowa jest na treningach. Dodatkowe, szczegółowe informacje zawsze uzyskać można u instruktora w trakcie zajęć lub telefonicznie:

Shihan Piotr Witkowski, tel. 608 728 982.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nasze grupy

Zapraszamy wszystkich ćwiczących dotychczas oraz nowe osoby - bez względu na wiek i doświadczenie w sztukach lub sportach walki do udziału w naszych zajęciach! Do poszczególnych grup dołączyć może każdy. Zapisy na sezon 2022/23 już od 01 września u Instruktorów przed / po zajęciach.

--- --- ---

JU JITSU, KENJUTSU, KOBUDO, KARATE, SEMI KONTAKT
Poniedziałek, godz. 18:00, Pływalnia "Delfin", ul. Wierzbińskiego 11
Wtorek, godz. 17:00, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Toruńska 46
Środa, godz. 17:00, Pływalnia "Delfin", ul. Wierzbińskiego 11
Czwartek, godz. 17:00, Młodzieżowy Dom Kultury, ul. NMP 14-16
Czwartek, godz. 17:00, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Toruńska 46


Zajęcia japońskich sztuk walki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ich trakcie ćwiczący poznają sztuki: ju jitsu - w postaci technik samoobrony oraz sportowej (walka w stójce, uchwycie - rzuty i w parterze), kobudo (tradycyjna broń drewniana), kenjutsu i iaido (miecz japoński - trenowany w postaci tradycyjnych technik i układów z iaito lub bokken, jak również w bezpiecznej formie sportowej z wykorzystaniem mieczy piankowych) oraz karate i semi kontakt kickboxing.

Zajęcia uzupełniane są grami i zabawami ruchowymi dla najmłodszych, okresowymi sprawdzianami sprawności fizycznej oraz w okresach startowych dla zawodników poważniejszymi przygotowaniami do poszczególnych konkurencji. Nie można się nudzić ! Zajęcia prowadzi shihan Piotr Witkowski oraz sensei Jacek Pieczonka i sensei Marian Waszak.

--- --- ---

W trakcie całego sezonu ćwiczący będą mieli okazję uczestniczenia w obozach zimowych i letnich, seminariach sztuk walki prowadzonych przez instruktorów z kraju i zagranicy, okazjonalnych pokazach, a także w rywalizacji sportowej w takich dyscyplinach, jak: ju jitsu / judo, sport kenjutsu, kobudo, karate, kickboxing ! Okresowo prowadzone są również egzaminy pozwalające na zdobywanie stopni (pasów) w sztukach walki !

Więcej informacji o naszych zajęciach tutaj, a wiadomości z życia sekcji w aktualnościach i archiwum.